Biuletyn Informacji Publicznej strona główna Facebook
 

KONSULTACJE SPOŁECZNE DOTYCZĄCE PROJEKTU „STRATEGII ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU MIASTA ŁAZISKA GÓRNE NA LATA 2016-2023”

Burmistrz Miasta Łaziska Górne na podstawie Zarządzenia nr 143/396/15 z dnia 14.12.2015r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych o charakterze ogólnogminnym, projektu Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Łaziska Górne na lata 2016 – 2023 przedkłada niniejszy projekt, celem zebrania opinii w odniesieniu do ustaleń strategicznych: wizji, celów oraz działań strategicznych zawartych w treści projektu dokumentu.

Konsultacje przeprowadzone będą w terminie od dnia 14.12.2015r. do dnia 18.12.2015r. i polegać będą na pisemnym wyrażeniu opinii lub złożeniu uwag do projektu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Łaziska Górne na lata 2016-2023”, który dostępny będzie na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych www.laziska.pl w zakładce „Strategia Rozwoju Miasta” oraz w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.laziska.pl w zakładce „Strategie, Programy, Plany”.

Opinie oraz uwagi do treści projektu dokumentu można składać, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 18.12.2015r., w formie pisemnej wybierając jeden ze sposobów dostarczenia korespondencji:

a) osobiste złożenie pisma w Punkcie Obsługi Interesantów, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, Plac Ratuszowy 1,

b) przesłanie pisma drogą elektroniczną na adres: j.kalisz@laziska.pl

Pismo zawierające opinie oraz uwagi do treści projektu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Miasta Łaziska Górne na lata 2016-2023” powinno zawierać dane autora pisma, w szczególności imię, nazwisko/ nazwa podmiotu oraz adres.

 
   
Na tej stronie wykorzystuje się pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne technologie m.in. w celach statystycznych. Korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza akceptację warunków.
 
Oficjalny serwis Urzędu Miejskiego w Łaziskach Górnych, regulamin użytkowania i polityka prywatności serwisu.
e-mail: wog@laziska.um.gov.pl